BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 13316368
*
nr 1331 6368
Bordslampa
Tilgman Keramik, höjd: 54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 20:03:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/5 20:28:35
1
450 kr
30/5 21:09:49
2
400 kr
30/5 21:09:49
1
450 kr (Budbetjänt)
30/5 21:10:50
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordsarmatur bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor tilgman keramik tilgmans keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampa
Läs om budbetjänten
nr 1331 6368
Bordslampa
Tilgman Keramik, höjd: 54cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/5 20:28:35 | 1 | 450 kr |
30/5 21:09:49 | 2 | 400 kr |
30/5 21:09:49 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
30/5 21:10:50 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordsarmatur bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor tilgman keramik tilgmans keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:26